صفحه اصلی |نقشه سایت |الف تا ی |پست الکترونیک |نظرسنجی |تابلوی اعلانات |موقعیت مکانی دانشگاه |En |RSS logo Left
کانال رسمی اینستاگرام دانشگاه چکیده اخبار دانشگاه کانال رسمی تلگرام دانشگاه سامانه کیوک       جستجو
Right Menu Skip Navigation Links Left Menu
تاریخ و زمان انتشار : 18:01  -   1394/08/30 ارسال به دوستان
تعداد بازدید : 2425

نسخه چاپی نسخه چاپی      


دکتر توکلی در حاشیه ی اردوی استارت آپ استان قزوین خبر داد:
واحد قزوین، نخستین شعبه پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی

استارت آپ استان قزوین، قوی ترین استارت آپی بوده است که تاکنون دیده ام.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، رییس پارک فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه ی مراسم اختتامیه دومین اردوی استارت آپ استان قزوین ضمن قدردانی از دکتر موسی خانی و واحد قزوین به جهت فراهم کردن شرایط برگزاری این استارت آپ، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی قزوین همواره در تمام عرصه ها پیشتاز بوده است.

دکتر علیرضا توکلی از تحت پوشش قراردادن تیم های شرکت کننده در استارت آپ استان قزوین خبر داد و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی نخستین پارک کشور است که به عنوان پارک غیردولتی فعالیت می کند، به این معنی که ما در شرکت ها سرمایه گذاری خواهیم کرد و شرکت هایی که در پارک علم و فناوری ما مستقر می شوند از حمایت کامل ما برخوردار خواهند بود و بخشی از بدنه ی دانشگاه آزاد اسلامی می شوند.

وی ضمن قدردانی از زحمات دست اندرکاران برگزاری دومین استارت آپ استان قزوین به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، گفت: این قوی ترین استارت آپی بود که تاکنون دیده بودم، زیرا رییس دانشگاه شخصا در تمام مراحل آن حضور و نظارت داشت و حتی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی را نیز مجاب به همکاری کرده بود و تمامی امکانات در اختیار این رویداد مهم قرار گرفته بود.

رییس پارک فناوری دانشگاه آزاد اسلامی از استقرار تمامی تیم های شرکت کننده در این استارت آپ در مرکز رشد واحدهای فن آور دانشگاه آزاد اسلامی قزوین خبر داد و تصریح کرد: پس از آن که شرکت ها چند ماه در این مرکز مستقر بودند، ما مجدد فعالیت آن ها را بررسی می کنیم و حاضر هستیم با کمک واحد قزوین از شرکت های موفق حمایت کنیم و زیرساخت های لازم را در اختیار آنان قرار دهیم.

وی ادامه داد: ما مجوز پارک علم و فناوری را اخذ کرده و مشغول انجام امور آن هستیم و اگر شرکتی در نوآوری موفق بود، آن را به عنوان شرکت پارکی معرفی می کنیم که به این ترتیب از تمام حمایت های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بهره مند می شوند.

دکتر توکلی در پایان گفت: در جلسه ای که به زودی با حضور دکتر میرزاده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و شورای اقتصاد دانش بنیان خواهیم داشت، واحد قزوین به عنوان نخستین شعبه ی پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در کشور معرفی خواهد شد.

Footer آمار بازدیدها کاربران اينترنت Valid XHTML Valid CSS