صفحه اصلی |نقشه سایت |الف تا ی |پست الکترونیک |نظرسنجی |تابلوی اعلانات |موقعیت مکانی دانشگاه |En |RSS logo Left
کانال رسمی اینستاگرام دانشگاه چکیده اخبار دانشگاه کانال رسمی تلگرام دانشگاه سامانه کیوک       جستجو
Right Menu Skip Navigation Links Left Menu
تاریخ و زمان انتشار : 16:10  -   1395/04/13 ارسال به دوستان
تعداد بازدید : 1704

نسخه چاپی نسخه چاپی      


ستایش عملکرد تیم های ایرانی توسط سرپرست لیگ ربات های امدادگر فدراسیون جهانی ربوکاپ

سرپرست لیگ ربات های امدادگر واقعی فدراسیون جهانی ربوکاپ با اشاره به تغییرات عمده در برگزاری این لیگ در مسابقات جهانی ربوکاپ 2016 آلمان نسبت به گذشته، در خصوص قوانین و روش جدید برگزاری این لیگ توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی مسابقات جهانی ربوکاپ 2016 آلمان، آدام جِیکوف با بیان این مطلب، گفت: در قوانین جدید ما زمین مسابقه را به 20 بخش متفاوت تقسیم کرده ایم تا ربات ها را به روش های مختلف آزمایش کنیم.

وی افزود: در هر بخش ربات ها باید بهترین توانمندی های خود را که در واقع مربوط به همان بخش است به نمایش بگذارند. تیم ها می توانند در مدت 3 روز رقابت، 10، 15 و یا هر 20 بخش ممکن را انجام داده و امتیازات لازم را جمع آوری کنند تا در نهایت تیم های صعود کننده به فینال مشخص شوند.

سرپرست لیگ ربات های امدادگر واقعی فدراسیون جهانی ربوکاپ با ابراز ناراحتی از عدم صدور روادید برای برخی از تیم های ایرانی به منظور شرکت در مسابقات جهانی ربوکاپ 2016 آلمان، افزود: 3 تیم ایرانی برای حضور در این رقابت ها پذیرش شدند که متاسفانه 2 تیم به دلیل عدم صدور روادید موفق به شرکت در این مسابقات نشدند و این بسیار ناراحت کننده است.

جِیکوف ادامه داد: هر سال تیم های ایرانی خوب و زیادی در این لیگ حضور داشتند و حتی ما سابقه ی شرکت 5 تیم از ایران را در گذشته داشته ایم که این تیم ها به دلیل عملکردشان در مسابقات بین المللی آزاد ایران، مجوز شرکت در مسابقات جهانی را کسب می کردند؛ اما متاسفانه در حال حاضر تنها تیم ایرانی که در مسابقات امسال حضور دارد، تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین است که مانند بیشتر تیم های ایرانی، تیم بسیار خوبی بوده و عملکرد فوق العاده ای هم داشته است.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که شایسته ترین تیم به مقام قهرمانی این لیگ دست یابد.

Footer آمار بازدیدها کاربران اينترنت Valid XHTML Valid CSS