صفحه اصلی |نقشه سایت |الف تا ی |پست الکترونیک |نظرسنجی |تابلوی اعلانات |موقعیت مکانی دانشگاه |En |RSS logo Left
کانال رسمی اینستاگرام دانشگاه چکیده اخبار دانشگاه کانال رسمی تلگرام دانشگاه سامانه کیوک       جستجو
Right Menu Skip Navigation Links Left Menu
تاریخ و زمان انتشار : 11:49  -   1395/07/27 ارسال به دوستان
تعداد بازدید : 802

نسخه چاپی نسخه چاپی      


کتابخانه کانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، یکی از غنی ترین کتابخانه های تخصصی دینی و اعتقادی

کتابخانه کانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با دارا بودن بیش از 3000 عنوان کتاب و بیش از 500 عنوان نرم افزار و لوح فشرده یکی از غنی ترین کتابخانه های تخصصی دینی و اعتقادی در بین دانشگاه های کشور است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در آغاز سال تحصیلی جدید و همزمان با آغاز به کار دانشگاه ها، کتابخانه کانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در کنار دیگر بخش های علمی و فرهنگی این دانشگاه فعالیت خود را با خرید کتب و نرم افزارهای جدید و غنی با موضوعات اعتقادی و دینی آغاز کرد .

این کتابخانه با دارا بودن بیش از 3500 عنوان کتاب و نرم افزار به روز دینی و اعتقادی همه روزه مورد بازدید تعداد زیادی از استادان و دانشجویان دانشگاه قرار می گیرد که از خدمات آن از جمله استفاده از کتب موجود در کتابخانه و سالن مطالعه، معرفی کتب متناسب با نیازهای دانشجویان، استفاده از نرم افزارهای تخصصی از جمله جامع التفاسیر و جامع الاحادیث در جهت کمک به دانشجویان جهت حل مسائل و استفاده از این منابع در تحقیقات و پایان نامه ها بهره مند می شوند.

تاریخ پیامبران، اخلاق، تفاسیر قرآن کریم، عرفان، اعتقادی، انقلاب اسلامی، رساله احکام مراجع، دفاع مقدس و آثار امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری، علامه جعفری، دکتر شریعتی و شهید مطهری از جمله موضوعات کتب و نرم افزار های این کتابخانه هستند.

به گفته مسئول کتابخانه کانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در سال تحصیلی جدید با توجه به مراجعه های استادان و دانشجویان، برنامه ها و مسابقات متنوعی در حوزه کتابخوانی تدارک دیده شده که به مرور زمان در سطح دانشگاه برگزار و از اعضای فعال این برنامه ها و همچنین نفرات برتر در این مسابقات تقدیر شایسته در پایان ترم های تحصیلی تقدیر خواهد شد.

شایان ذکر است؛ کتابخانه تخصصی کانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی قزوین همه روز از ساعت 7:30 صبح آماده ارائه خدمات به دانشجویان گرامی دانشگاه است.

Footer آمار بازدیدها کاربران اينترنت Valid XHTML Valid CSS