صفحه اصلی |نقشه سایت |الف تا ی |پست الکترونیک |نظرسنجی |تابلوی اعلانات |موقعیت مکانی دانشگاه |En |Ar |RSS logo Left
کانال رسمی اینستاگرام دانشگاه چکیده اخبار دانشگاه سامانه کیوک       جستجو
Right Menu Skip Navigation Links Left Menu
تاریخ و زمان انتشار : 12:32  -   1395/12/30 ارسال به دوستان
تعداد بازدید : 2215

نسخه چاپی نسخه چاپی      


پیام نوروزی دکتر موسی‌خانی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین

به امید خداوند جاوید و بر متن نوید شادی «رسید مژده که آمد بهار و سبزه دمید» سال جدید را پاس می‌داریم و آفریدگار لیل و نهار را سپاس می‌گذاریم که زوال موجودی ما را به وجود لایزال خویش پیوند زد تا بار دیگر دل و جان مان را به عطر نفس باد صبا مشک فشان کنیم و به تماشای چشمان نگران نرگس به شقایق‌ها و لاله‌های میهن مان بنشینیم.

سال گذشته با عنایت خداوند سبحان و ائمه اطهار(ع) و حضرت ثامن الحجج سالی پر از دستاوردهای علمی، فرهنگی و پژوهشی برای این دانشگاه پرافتخار بود.

آنچه که حاصل گردید از مسیر تلاش همه پرسنل خدوم، اعضای هیات علمی فرهیخته، دانشجویان پرتلاش و حمایت مدیران و مسولان ارجمند استان، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهرستان قزوین و اعضای هیات رییسه و مدیران سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه ریاست فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی، اعضای دولت محترم، استاندار فرهیخته و معاونت محترم علمی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران می‌باشد که به سهم خود بابت این عنایات تقدیر نموده و از خداوند منان آرزوی جزای خیر برای همه این عزیزان دارم.

محور برنامه‌های ما در سال گذشته و هم چنین سال‌های پیـش، تحقق خط مشی‌های فراگیر (Megapolicy) نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که هر سال در پیام نوروزی مقام معظم رهبری اعلام می‌گردد و در همین راستا به منظور پیاده سازی اقتصاد مقاومتی تلاش‌های وسیعی جهت تامین نیازهای کشور به ویژه در بخش نرم افزار، تکنولوژی‌های پیشرفته و مورد نیاز کشور انجام داده ایم؛ در این مسیر که همانا آرمان امام راحل و شهدای عزیز، عزت، استقلال و سربلندی این نظام مردمی و ارزشمند می‌باشد سر از پا نشناخته و با تمام وجود تلاش خواهیم نمود.

سال جدید را با ادامه مسیر ارزشمند در تحقق شعار سال 95 و تاکیدات مرحوم حضرت آیت الله‌هاشمی رفسنجانی مبنی بر ساخت و تجاری سازی خودروی الکتریکی که همواره به این امر تاکید فرموده بودند و همچنین ساخت و توسعه تکنولوژی‌های برتر آغاز خواهیم کرد و سالی پرشور و پر نشاط برای دانشگاه خواهد بود. توسعه رشته‌های جدید در مقطع دکتری تخصصی و تعامل با دانشگاه‌های برجسته جهان به منظور همکاری‌های علمی و فرهنگی و توسعه شرکت‌های دانش بنیان و برنامه‌های تاثیرگذار فرهنگی از اهم برنامه‌های سال آینده این دانشگاه پرافتخار خواهد بود.

همت ام بدرقه راه کن ای طایر قدس                                      که دراز است ره مقصد و من نوسفرم

 

دکتر مرتضی موسی‌خانی

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین

Footer آمار بازدیدها کاربران اينترنت Valid XHTML Valid CSS