صفحه اصلی |نقشه سایت |الف تا ی |پست الکترونیک |نظرسنجی |تابلوی اعلانات |موقعیت مکانی دانشگاه |En |Ar |RSS logo Left
کانال رسمی اینستاگرام دانشگاه چکیده اخبار دانشگاه سامانه کیوک       جستجو
Right Menu Skip Navigation Links Left Menu
تاریخ و زمان انتشار : 15:58  -   1396/11/30 ارسال به دوستان
تعداد بازدید : 1854

نسخه چاپی نسخه چاپی      


دکتر رهبر در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین مطرح کرد؛
افزایش بهره وری و حذف هزینه های غیرضروری در دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: می توانیم با برنامه ریزی مدون، افزایش بهره وری و حذف هزینه های غیرضروری، در تولید ثروت از علم توفیقاتی کسب کنیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دوازدهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین با حضور دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

دکتر فرهاد رهبر در این جلسه ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، بر لزوم افزایش درآمدهای غیرشهریه ای در این دانشگاه تاکید کرد و گفت: باید سهم این بخش از درآمد در تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی افزایش یابد و وابستگی دانشگاه به شهریه کمتر شود.

وی با اشاره به دستاوردهای علمی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: این دانشگاه در حوزه اقتصادی و تولید ثروت از علم باید تلاش بیشتری داشته باشد.

دکتر فرهاد رهبر با تأکید بر کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت در سطح دانشگاه آزاد اسلامی، تصریح کرد: می توانیم با برنامه ریزی مدون، افزایش بهره وری و حذف هزینه های غیرضروری، در تولید ثروت از علم نیز توفیقاتی کسب کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود یکی از مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی در برخی از استان ها را اداره آن به صورت جزایر مجزا عنوان و خاطرنشان کرد: در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و واحد علوم تحقیقات تهران دست به تغییرات و چابک سازی سیستم زده ایم و سایر استان ها نیز می توانند با هدایت و اداره یکپارچه واحدها، هزینه ها را کاهش و انجام امور را تسریع بخشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با ابراز تأثر از حادثه سقوط هواپیمای مسافربری تهران – یاسوج، جان باختن 3 تن از مدیران و اعضای هیات علمی این دانشگاه در این حادثه را به خانواده های آنان تسلیت گفت.

حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد نیز به عنوان یکی از اعضای هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین، ضمن خیرمقدم به دکتر فرهاد رهبر، حضور این چهره جهادی و انقلابی در راس مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی را به فال نیک گرفت.

خطیب موقت نمازجمعه تهران با اشاره کوتاهی به تاریخچه تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، افزود: این دانشگاه در حال حاضر به آبروی استان قزوین بدل شده که جا دارد از تلاش ها و ثبات مدیریتی دکتر موسی خانی در این دانشگاه تشکر کنم.

دکتر مرتضی موسی خانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین نیز در این جلسه گفت: امیدواریم بتوانیم در سایه مدیریت و رهنمودهای دکتر فرهاد رهبر، دانشگاهی سربلند و موفق داشته باشیم.

وی در ادامه با تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، به بیان گزارشی از وضعیت دانشگاه های آزاد اسلامی استان قزوین و دستاوردهای آن در حوزه های مختلف پرداخت.

استاندار قزوین نیز به عنوان یکی دیگر از اعضای هیات امنا، ضمن خیرمقدم به دکتر فرهاد رهبر و تبریک انتصاب حجتالاسلام والمسلمین ابوترابی فرد به عنوان خطیب موقت نمازجمعه تهران، دانشگاه آزاد اسلامی قزوین را دارای توانمندی هایی در بخش مدیریتی و تولیدات علمی دانست.

دکتر عبدالمحمد زاهدی با اشاره به کاهش تعداد دانشجو در سطح کلانِ کشور، از تعطیلی واحدهای علمی و کاربردی وابسته به دولت طی 2 سال آینده خبر داد و گفت: امیدوارم این مسأله به بهبود وضعیت آموزش عالی در کشور و همچنین جذب دانشجو توسط دانشگاه های موفق و توانمند مانند دانشگاه آزاد اسلامی قزوین کمک کند.

در این جلسه ضمن بررسی وضعیت و مسائل مختلف واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین، مصوباتی در سطح استان با آرای اعضاء به تصویب رسید.

در حاشیه این جلسه، دکتر فرهاد رهبر با حضور بر مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، ضمن قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ شهدا، در بازدید از بخش های مختلف واحد قزوین، از نزدیک با دستاوردهای این دانشگاه در حوزه های مختلف علمی، پژوهشی و فرهنگی آشنا شد.

                                    

Footer آمار بازدیدها کاربران اينترنت Valid XHTML Valid CSS