صفحه اصلی |نقشه سایت |الف تا ی |پست الکترونیک |نظرسنجی |تابلوی اعلانات |موقعیت مکانی دانشگاه |En |Ar |RSS logo Left
کانال رسمی اینستاگرام دانشگاه چکیده اخبار دانشگاه سامانه کیوک       جستجو
Right Menu Skip Navigation Links Left Menu
تاریخ و زمان انتشار : 12:51  -   1396/12/26 ارسال به دوستان
تعداد بازدید : 1542

نسخه چاپی نسخه چاپی      


با برپایی اردوی راهیان نور صورت گرفت؛
بازدید دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین از مناطق عملیاتی جنوب

هیات رئیسه، استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با شرکت در اردوی راهیان نور، از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، اردوی فرهنگی و معنوی راهیان نور در 3 بخش جداگانه برای دانشجویان پسر، دانشجویان دختر و مدیران و استادان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد که طی آن شرکت کنندگان از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور بازدید کردند.

در سومین روز از برگزاری این اردو، هیات ریئسه دانشگاه آزاد اسلامی قزوین نیز با حضور در منطقه عملیاتی شلمچه و اروند رود با دانشجویان شرکت کننده در اردوی راهیان نور از نزدیک دیدار کردند.

در این دیدار رییس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین ضمن خیر مقدم به دانشجویان شرکت کننده در اردوی راهیان نور و قدردانی از بسیج دانشجویی دانشگاه، استان و همچنین سپاه استان به دلیل همکاری خالصانه در برگزاری این اردوی فرهنگی و معنوی، گفت: حضور دانشجویان جوان در قالب اردوی راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس فرصت بسیار خوبی است تا با گوشه ای از فداکاری، ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان، ایثارگران و شهدا بیشتر آشنا شویم و بتوانیم این فرهنگ غنی دفاع مقدس را در بین دیگر دانشجویان تبلیغ و گسترش دهیم.

دکتر موسی خانی با اشاره به اینکه همه ما مدیون رزمندگان هستیم، افزود: امروز که همه ما در این محل و در این آب و خاک در آرامش کامل زندگی می کنیم، مدیون رزمندگان، جانبازان و شهدای گرانقدر هستیم؛ چرا که آنها از بهترین سرمایه های خود گذشتند و در راه دفاع از میهن اسلامی با خدا معامله کردند و امروز هر کس به نوبه خود در هر شغل و زمینه باید این دین را ادا کند و شما دانشجویان با درس خواندن و تلاش در جهت پیشرفت علمی کشور سهم موثری دارید.

شایان ذکر است؛ در این اردو شرکت کنندگان ضمن بازدید از مناطق عملیاتی شلمچه، اروند، دوکوهه، طلائیه، منطقه عملیاتی فتح المبین، یادمان شهدای عملیات سید الشهدا، هورالعظیم و با روایت گری راویان هشت سال دفاع مقدس، بیشتر با ایثار و از خودگذ شتگی رزمندگان پر افتخار آشنا شده و یاد و خاطره آنها را گرامی داشتند.

                                   

Footer آمار بازدیدها کاربران اينترنت Valid XHTML Valid CSS