صفحه اصلی |نقشه سایت |الف تا ی |پست الکترونیک |نظرسنجی |تابلوی اعلانات |موقعیت مکانی دانشگاه |En |Ar |RSS logo Left
کانال رسمی اینستاگرام دانشگاه چکیده اخبار دانشگاه سامانه کیوک       جستجو
Right Menu Skip Navigation Links Left Menu
تاریخ و زمان انتشار : 12:07  -   1397/01/17 ارسال به دوستان
تعداد بازدید : 1714

نسخه چاپی نسخه چاپی      


نتایج روز نخست مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران 2018 در بخش دانشجویی و کاربردی

در پایان نخستین روز سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران 2018، رقابت ها در سه بخش دانش آموزی، دانشجویی و کاربردی در لیگ های مختلف برگزار شد که نتایج زیر به دست آمد.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران 2018، در لیگ ربات های صنعتی در مرحله ی نخست تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با کسب 5/37 امتیاز اول شد، در مرحله ی دوم نیز تیم elect مقام نخست را از آن خود کرد. در سومین مرحله، باز هم تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مقام اول را کسب کرد.

در لیگ ربات های فوتبالیست انسان نما سایز کودک تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با حساب 7 بر صفر از سد تیم BitBots آلمان گذشت. تیم  Rhobanفرانسه 8 بر صفر ZJUDancer چین را شکست داد. تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در بازی دوم خود با حساب 4 بر صفر از سد ZJUDancer چین گذشت. تیم BitBots آلمان 11 بر صفر تیم  Rhobanفرانسه را شکست داد و بازی تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با Rhoban فرانسه، 2 بر یک به سود تیم فرانسوی خاتمه یافت.

در لیگ ربات های فوتبالیست انسان نما سایز نوجوان نیز بازی تیم های MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و UD Robot دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان بدون گل مساوی به پایان رسید.

همچنین در لیگ ربات های خانگی، در دور تمرینی تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، 40 امتیاز کسب کرد.

در لیگ ربات امدادگر نیز در پایان روز نخست مسابقات تیم های Apollo، Aura، SEU-UniRobot و MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در مجموع بیشترین امتیازات را کسب کردند.

در مرحله مقدماتی لیگ ربات پرنده فضای باز تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با کسب 504/351 امتیاز به مقام اول رسید، تیم IRSE با کسب 996/163 امتیاز دوم شد و تیم ATROD با کسب 456/49 امتیاز مقام سوم را از آن خود کرد.
در لیگ ربات مین یاب کنترل از راه دور و در مرحله مقدماتی اول تیم Samauva با کسب 4500 امتیاز رتبه ی اول را کسب کرد، تیم های SRC و Royan نیز با 1500 امتیاز به صورت مشترک دوم شدند و تیم E4u با 1000 امتیاز مقام سوم را از آن خود کرد، سایر تیم های این لیگ امتیازی کسب نکردند.

در لیگ ربات مین یاب خودکار در مرحله اول مقدماتی نیز تیم DSK با 11500 امتیاز مقام اول را کسب کرد و تیم ZR-positive با کسب 700 امتیاز به مقام دوم رسید.

در لیگ ربات مین یاب خودکار در مرحله دوم مقدماتی نیز تیم DSK با 4700 امتیاز اول شد.

در بخش کاربردی و مرحله ی مقدماتی لیگ ربات های آتش نشان (پلاسکو) تیم Royan با کسب 24400 امتیاز اول شد، تیم دانشگاه آزاد اسلامی یزد با 20200 امتیاز مقام دوم را کسب کرد و تیم ARG با 19460 امتیاز سوم شد.

شایان ذکر است؛ سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران 2018، از 16 تا 18 فروردین ماه سال جاری به همت دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران و حمایت بانک ملت، بانک ملی ایران، جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، شهرداری تهران، شهرداری قزوین، بانک شهر، فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، سیف خودرو، رایتل، سازمان منطقه آزاد کیش و کانون گردشگری و اتومبیل رانی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در سالن های 11،10،9،8،7،6 و 27 برگزار می شود.

Footer آمار بازدیدها کاربران اينترنت Valid XHTML Valid CSS