صفحه اصلی |نقشه سایت |الف تا ی |پست الکترونیک |نظرسنجی |تابلوی اعلانات |موقعیت مکانی دانشگاه |En |Ar |RSS logo Left
کانال رسمی اینستاگرام دانشگاه چکیده اخبار دانشگاه سامانه کیوک       جستجو
Right Menu Skip Navigation Links Left Menu
تاریخ و زمان انتشار : 21:52  -   1397/01/18 ارسال به دوستان
تعداد بازدید : 3133

نسخه چاپی نسخه چاپی      


با درخشش در سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران صورت گرفت؛
قهرمانی تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با کسب 7 مقام برتر

تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با کسب 7 مقام برتر در بخش رقابت های اصلی و 5 مقام اول در بخش رقابت فنی، عنوان قهرمانی و پرافتخارترین تیم سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران 2018 را به خود اختصاص داد.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران 2018، در مراسم اختتامیه ی این مسابقات که با حضور دکتر موسی خانی رییس کمیته ملی ربوکاپ جمهوری اسلامی ایران، چهره های برتر علمی، پژوهشگران و مسوولان کشور، سفرای کشورهای خارجی و تیم های شرکت کننده در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران و سالن میلاد برگزار گردید، از تیم های برتر این رقابت ها در بخش های مختلف با اهدای لوح و تندیس تجلیل شد.

در بخش دانشجویی و در لیگ ربات های فوتبالیست استاندارد، تیم HTWK آلمان به مقام نخست رسید. در لیگ ربات های فوتبالیست سایز متوسط و در بخش رقابت فنی تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به مقام نخست رسید.

در لیگ ربات های فوتبالیست انسان نما، سایز کودک تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به قهرمانی رسید.

در لیگ ربات های فوتبالیست انسان نما سایز نوجوان، باز هم تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مقام قهرمانی را از آن خود کرد.

در رقابت فنی لیگ ربات های فوتبالیست انسان نما، سایز بزرگسال تیم IRC از دانشگاه آزاد اسلامی ایلخچی عنوان بهترین تیم را کسب کرد.

در لیگ ربات های فوتبالیست سایز کوچک تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین قهرمان شد و تیم ER-Force آلمان دوم شد.

در لیگ فوتبالیست شبیه ساز 3 بعدی تیم 'UT Austin Villa از دانشگاه تگزاس آستین با حساب 7 بر صفر از سد تیم AIUT از دانشگاه صنعتی اصفهان گذشت و قهرمان شد. تیم 'apollo3d چین نیز با شکست یک بر صفر تیم دانشگاه فردوسی مشهد، به مقام سوم رسید. در این لیگ و در بخش رقابت فنی تیم 'UT Austin Villa اول شد.

در لیگ فوتبالیست شبیه ساز 2 بعدی تیم CYRUS از مدرسه انرژی اتمی قهرمان شد، تیم Miracle2018 از چین به مقام دوم رسید و تیم Razi از پژوهش سرای دانش آموزی رازی ناحیه 2 شیراز عنوان سوم را از آن خود کرد. در بخش رقابت فنی این لیگ، تیم KN2C از دانشگاه خواجه نصیر طوسی عنوان بهترین تیم را کسب کرد.

در لیگ فوتبالیست شبیه ساز 2 بعدی استارتر تیم Atomic Energy از مدرسه انرژی اتمی اول شد و تیم AE Team همین مدرسه، عنوان دوم را کسب کرد. در این لیگ تیم Mouood مقام سوم را به خود اختصاص داد.

در لیگ ربات امدادگر واقعی و در بخش رقابت اصلی تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به مقام قهرمانی رسید و تیم دانشگاه آزاد اسلامی یزد نایب قهرمان شد و تیم KN2C از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی سوم شد.
در این لیگ و در بخش بهترین ربات در قابلیت تحرک، جا به جایی اجسام و جستجو نیز تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به مقام نخست رسید.

همچنین در رقابت فنی لیگ امدادگر واقعی و در بخش نوآوری تیم KN2C از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی اول شد.

در رقابت فنی ربات کوچک دانش آموزی نیز تیم TESLA از مرکز پژوهش شهید فائزی دماوند به مقام نخست رسید.

در لیگ شبیه ساز عامل امداد تیم Auro از دانشگاه تبریز قهرمان شد، تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین نایب قهرمان شد و تیم Apollo-Rescue چین مقام سوم را کسب کرد. در بخش رقابت فنی این لیگ تیم Apollo-Rescue چین، عنوان بهترین تیم را کسب کرد.

در لیگ ربات امدادگر مجازی تیم SOS VR از دانشگاه امیرکبیر اول شد، تیم Echoic از مدرسه سلام رسالت نایب قهرمان شد و تیم Aura-VR از دانشگاه تبریز به مقام سوم رسید.

در ارائه فنی لیگ شبیه ساز عامل امداد، تیم M.I.C از ایران عنوان بهترین تیم را کسب کرد.

در لیگ ربات های خانگی و در بخش رقابت فنی تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، عنوان بهترین تیم را به خود اختصاص داد.

در لیگ ربات های پرنده در بخش فضای باز، تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، مقام اول را کسب کرد و تیم IRSE از دانشگاه آزاد اسلامی تهران جنوب به مقام دوم رسید.

در لیگ ربات های پرنده در بخش فضای داخل ساختمان تیم samen-cyrus_uav اول شد و تیم KN2C از خواجه نصیرالدین طوسی سوم شد.

در لیگ ربات های پرنده در بخش سرعت، تیم SIRFPV اول شد و تیم Parnia نایب قهرمان شد.

در لیگ ربات های صنعتی تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مقام اول را کسب کرد و تیم ELECT از دانشگاه آزاد اسلامی پردیس سوم شد.

در لیگ ربات های مین یاب کنترل از راه دور تیم ROYAN از مرکز رویان صنعت طبرستان اول شد، تیم SAMAUAV از دانشکده سما تهران واحد جنت آباد نایب قهرمان شد، تیم e4u از مرکز زئوس نیز سوم شد. در این لیگ تیم Hephaestus عنوان برتر رقابت فنی را از آن خود کرد.

در لیگ ربات های مین یاب هوشمند اندازه کوچک تیم DSK از دانشکده سما کن اول شد و تیم ZR-positive مقام سوم را کسب کرد. همچنین در لیگ ربات های مین یاب هوشمند اندازه متوسط تیم Robust مقام سوم را به خود اختصاص داد.

در لیگ ربات های نمایشی بخش دانشجویی، تیم FaraTavan3 از دانشگاه آزاد اسلامی پردیس به مقام نخست رسید، تیم ویلچر خودران با یادگیری عمیق از دانشگاه آزاد اسلامی شیراز نایب قهرمان شد و تیم FUM-BionicHand از دانشگاه فردوسی مشهد، مقام سوم را کسب کرد.

همچنین در رقابت های بخش کاربردی و در لیگ خودروی هوشمند تیم علامه طباطبایی مقام اول را کسب کرد، در لیگ طراحی خودروی هوشمند نیز تیم Strom AM اول شد.

در لیگ ربات مبارز سبک وزن نیز تیم Fast and Smart عنوان قهرمانی را کسب کرد و در بخش سنگین وزن نیز تیم Cruel اول شد. در سوپر تیم لیگ مبارز نیز تیم ابوریحان از مدرسه کوشش صاحب عنوان برتر شد.

در لیگ ربات آتش نشان شناور با محوریت کشتی سانچی نیز تیم اندیشه پویا 2، مقام اول را به دست آورد.

در سوپر لیگ آتش نشان شناور باز هم تیم اندیشه پویا 2 عنوان برتر را از آن خود کرد.

در این بخش و در لیگ ربات آتش نشان شهری با محوریت ساختمان پلاسکو تیم Saveh به مقام نخست رسید.

در بخش دانش آموزی و در لیگ فوتبالیست وزن آزاد تیم VCC اول شد. در سبک وزن مقدماتی تیم ESLAM GLP به مقام نخست رسید. در سبک وزن پیشرفته نیز تیم Rasaa عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

مقام اول مسابقات ربات های فوتبالیست تیم های ترکیبی وزن آزاد را تیم های INtelegentF4، ققنوس، Salam Zeynoddin و Ototaps به خود اختصاص دادند.

مقام اول مسابقات ربات های فوتبالیست تیم های ترکیبی سبک وزن را نیز تیم های Mario، Bright، ARARAT، Farzanegan7 و Eslam کسب کردند.

در لیگ امدادگر دانش آموزی در مسابقات امدادگر خط ابتدایی تیم علامه طباطبایی اول شد، در مسابقات امدادگر خط پیشرفته تیم کاوش دانش به مقام اول رسید. در مسابقات امدادگر ماز نیز تیم Helli 1 قهرمان شد.

مقام اول ترکیبی مسابقات امدادگر خط نیز به تیم های ESLAMRLS و SADRAROBOT3 رسید.

در لیگ امدادگر فضای مشترک دانش آموزی و در بخش فضای مشترک ابتدایی تیم SADRA ROBOT5 اول شد. در بخش فضای مشترک پیشرفته تیم سینا به مقام نخست رسید و در بخش امدادگر فضای مشترک-بخش بین الملل تیم Raymand_mega صاحب عنوان اول شد.

همچنین مقام اول تیم ترکیبی در مسابقات امدادگر فضای مشترک پیشرفته به تیم های Salam Zeynoddin، armistic، FarzPhoenix و سلام یوسف آباد رسید.

در لیگ نمایش دانش آموزی و در بخش موضوع آزاد تیم FMC-SPG اول شد، در بخش موضوع مشترک تیم Ace_UPNOP به مقام نخست رسید. همچنین در بخش نمایش، طرح و ایده نیز roborex مقام اول را کسب کرد.

شایان ذکر است؛ سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران 2018، از 16 تا 18 فروردین ماه سال جاری به همت دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران و حمایت بانک ملت، بانک ملی ایران، جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، شهرداری تهران، شهرداری قزوین، بانک شهر، فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، سیف خودرو، رایتل، سازمان منطقه آزاد کیش و کانون گردشگری و اتومبیل رانی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در سالن های 11،10،9،8،7،6 و 27 برگزار شد.

Footer آمار بازدیدها کاربران اينترنت Valid XHTML Valid CSS