صفحه اصلی |نقشه سایت |الف تا ی |پست الکترونیک |نظرسنجی |تابلوی اعلانات |موقعیت مکانی دانشگاه |En |Ar |RSS logo Left
کانال رسمی اینستاگرام دانشگاه چکیده اخبار دانشگاه سامانه کیوک       جستجو
Right Menu Skip Navigation Links Left Menu
تاریخ و زمان انتشار : 14:20  -   1397/07/23 ارسال به دوستان
تعداد بازدید : 1650

نسخه چاپی نسخه چاپی      


بیانیه کانون بسیج استادان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در حمایت از بیانات دکتر ولایتی

کانون بسیج استادان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در خصوص حمایت از بیانات دکتر ولایتی،‌ ریاست محترم هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی بیانیه‌ای منتشر کرد که متن آن به شرح زیر است:

"مقدرات این مملکت دست این دانشگاهیهاست، از دانشگاه است که باید سرنوشت یک ملت تعیین شود، اگر دانشگاه را ما سست بگیریم و از دست برود، همه چیزمان از دستمان رفته است.

امام خمینی (ره)

کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی قزوین ضمن محکومیت موضع تخریبی اخیر گروهی منفور سیاسی- جناحی، به حمایت قاطع از جناب آقای دکتر ولایتی ریاست محترم هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی میپردازد. جناب آقای دکتر ولایتی با مدیریت جهادی و البته هوشمندانه خود نه تنها از ایجاد هرگونه مشکل غیرقانونی برای دانشگاه آزاد اسلامی جلوگیری کردند، بلکه بذر امیدی در دل یکایک اعضا بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی کاشتند تا باز امید فراوان داشته باشیم که در کنار ایشان و پابهپای سایر دلسوزان به قلههای پیشرفت و سربلندی علم و فرهنگ برسیم. شایان ذکر است که جناب آقای دکتر ولایتی در دوران پس از رحلت ریاست هیأت امنا با تصمیم دلسوزانه و مدبرانه حضرت امام خامنهای (مدظلهالعالی) سکاندار هدایت دانشگاه شدهاند و در طول این ایام کوتاه با مدیریت خود به سمت مبارزه با رانتخواری، فساد و بیعدالتی رفتهاند که این کار گویی موجب عصیان عدهای گشته است که اینگونه پیدرپی در طول این مسیر سنگاندازی و ناملایمتی میکنند. این روزها، گروهی منفور در سیاست درصدد تخریب هستند تا سازندگی، این گروه با بازی دادن عدهای از دانشجویان که خود را فعال دانشجویی مینامند، سعی در رسیدن به اهداف سیاسی و جناحی خود دارند؛ اما ما دانشجویان انقلاب هستیم و در پاسخ به این گروهها میگوییم؛ نمیگذاریم دانشگاه و دانشجو دستاویز عدهای شکستخورده و منفور سیاسی شود، نمیگذاریم که حقیقت در سایه سر و صدا و سوت و کف مخفی بماند، نمی‌گذاریم که سنگر باشکوه انقلاب اسلامی از دستمان برود. ما اعضا کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی قزوین یکپارچه و با تمام نیرو، پشت سر دکتر ولایتی میمانیم و یکصدا میخوانیم که دانشگاه سنگر انقلاب است و ما این سنگر را به هیچ عنوان خالی نمیگذاریم."

Footer آمار بازدیدها کاربران اينترنت Valid XHTML Valid CSS