صفحه اصلی |نقشه سایت |الف تا ی |پست الکترونیک |نظرسنجی |تابلوی اعلانات |موقعیت مکانی دانشگاه |En |Ar |RSS logo Left
کانال رسمی اینستاگرام دانشگاه چکیده اخبار دانشگاه سامانه کیوک       جستجو
Right Menu Skip Navigation Links Left Menu
تاریخ و زمان انتشار : 13:22  -   1397/10/09 ارسال به دوستان
تعداد بازدید : 1281

نسخه چاپی نسخه چاپی      


در جلسه فوق العاده هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی صورت گرفت؛
تاکید بر پیگیری و برخورد قاطع با مقصران حادثه دلخراش واحد علوم و تحقیقات

در پی حادثه دلخراش و تلخ واژگونی یک دستگاه اتوبوس در واحد علوم و تحقیقات، جلسه فوق العاده هیأت امنا دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر ولایتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، جلسه فوق العاده هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با موضوع حادثه دلخراش واحد علوم و تحقیقات برگزار و مصوباتی در این خصوص صادر شد.

 در این جلسه که به ریاست دکتر ولایتی تشکیل شد؛ پس از استماع گزارش دکتر طهرانچی، ریاست دانشگاه در خصوص این حادثه، ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های معزز درگذشتگان و مصدومین این حادثه تأسف بار، هیأت امناء مراتب ذیل را تصویب و ابلاغ نمود:

1ـ هیأت امناء دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تسلیت این ضایعه مولمه به خانواده‌های داغدار و بازماندگان عزیزان از دست رفته و جامعه علمی و دانشگاهی کشور و به ویژه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی و ابراز همدردی با خانواده‌های محترم مصدومین حادثه، از درگاه خداوند متعال برای عزیزان درگذشته غفران و رحمت واسعه الهی و برای مجروحان و مصدومان صحّت و سلامتی مسئلت می‌نماید و علی رغم آگاهی از پیگیری‌های مستمر و مجدّانه مسئولان دانشگاه، بر اهتمام بیش از پیش و نظارت بر روند بهبود و درمان مصدومین تأکید می‌نماید. براین اساس، ریاست دانشگاه موظف است کلیه اقدامات لازم را در جهت بهبودی کامل مصدومین و آسیب دیدگان حادثه به عمل آورده و درجهت کاهش آلام خانواده‌های درگذشتگان و مصدومین از هیچ کوششی دریغ ننماید.

2 ـ هیأت امناء دانشگاه آزاد اسلامی، ضمن صدور دستور به بازرس ویژه هیأت امناء برای بررسی مستقل و دقیق علل حادثه و معرفی متخلفان، از ریاست، مسئولان اجرائی و تمامی همکاران و دست اندرکاران دانشگاه که از لحظات ابتدایی اقدامات مهمی را با جدیّت آغاز نموده اند موکداً می‌خواهد که در همکاری کامل با دفتر بازرسی ویژه هیات امناء در جهت تسریع رسیدگی ریشه ای به این حادثه، اقدامات لازم را با جدیّت انجام دهند و ضمن برخورد قاطع و بدون مسامحه با متخلفان و خاطیان در تمامی سطوح، نتیجه امور به صورت مستمر به اعضاء هیأت امناء گزارش گردد.

3 ـ ریاست دانشگاه موظف است پس از دریافت گزارش بازرسی ویژه هیأت امناء، بلافاصله، کلیه اقدامات لازم را در جهت برخورد قاطع با متخلفین - در هر سطحی که هستند - انجام داده و گزارش آن را به آگاهی هیأت امناء برساند.

4 ـ لازم است رئیس دانشگاه، نسبت به تدوین راهکارهای لازم به منظور مقابله و پیشگیری از وقوع حوادث مشابه و تأمین امنیت، رفاه و آسایش اساتید، دانشجویان و کارکنان در کلیه واحدهای دانشگاهی و دانش آموزی سراسر کشور اقدام نموده و نتیجه اقدامات صورت گرفته در جهت اجرای این مصوبات را در جلسه فوق العاده بعدی که هفته آینده تشکیل خواهد شد، به اطلاع هیأت امناء برساند.

Footer آمار بازدیدها کاربران اينترنت Valid XHTML Valid CSS