صفحه اصلی |نقشه سایت |الف تا ی |پست الکترونیک |نظرسنجی |تابلوی اعلانات |موقعیت مکانی دانشگاه |En |Ar |RSS logo Left
کانال رسمی اینستاگرام دانشگاه چکیده اخبار دانشگاه سامانه کیوک       جستجو
Right Menu Skip Navigation Links Left Menu
تاریخ و زمان انتشار : 09:57  -   1399/04/07 ارسال به دوستان
تعداد بازدید : 481

نسخه چاپی نسخه چاپی      


بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به مناسبت حوادث ۷ تیر ماه (حقوق بشر امریکایی)

بسمه تعالی

تاریخ انقلاب اسلامی و ایام و رخدادهای سه دهه گذشته یادآور كینه توزی های جبهه ضد انقلاب و دشمنان نظام اسلامی و جنایات نظام سلطه و صهیونیسم بین المللی و مزدوران آنها علیه ملت ایران است؛ به گونه ای كه تعداد و فراوانی آن منجر به نامگذاری یك هفته از ایام سال به هفته حقوق بشر آمریكایی شده است.

ترور نافرجام مقام معظم رهبری درششم تیرماه سال 1360، انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در هفتم تیرماه سال 1360و شهادت آیت الله دكتر بهشتی و 72تن از یاران صدیق و وفادار حضرت امام خمینی (ره) و انقلاب از جمله جنایات و خیانت هایی بود كه تحت فرمان آمریكا و مزدورانش رقم خورده است.

حمله شیمیایی صدام به سردشت، شهادت شهید محمد كچوئی به دست منافقین در هشتم تیر ماه سال 1366، شهادت آیت الله صدوقی چهارمین شهید محراب به دست منافقین در یازدهم تیرماه، حمله موشكی ناو هواپیمابر آمریكایی به هواپیمای مسافری جمهوری اسلامی و شهادت حدود290 زن، مرد و كودك در دوازدهم تیر ماه سال1367 وشهادت حدود 16 هزار تن دیگر در اقدامات تروریستی منافقین در دهه 60 از جمله جنایات و خیانت هایی است تحت فرمان آمریكا و مزدورانش رقم خورده است.

نگاهی به آنچه در عرصه تحولات منطقه ای و جنگ های نیابتی و تروریستی در عراق، سوریه و یمن می گذرد بیش از هر زمان دیگری نقاب از چهره خبیث و كریه سردمداران نظام سلطه و حامیان جنایات ضد بشری آنها برداشته است. آنچه در گذشته تاریخی مردمان مناطقی از جمله سردشت، حلبچه، افغانستان پدید آمده است و این روزها قباحت ضد بشری و ضد نژادی  که در خود امریکا و اروپا نفس انسان های بی گناه را تنگ کرده، جهانیان را غصه دار ذبح انسانیت نموده است.

تردیدی نیست بازخوانی مواضع ونظرات ضد استكباری بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و روشنگری حادثه هفتم تیرماه و دیگر جنایات تروریستی مزدوران آمریكا و جبهه دشمنان انقلاب اسلامی، پشتوانه عظیمی برای ارتقای بصیرت و آگاهی ملت انقلابی و استكبارستیز ایران و به ویژه نسل فهیم ، بالنده و شجاع جوان كشور در صحنه شناخت و تحقق رسالت تاریخی و انقلابی آنان در مصاف با خط انحراف و نفاق بوده است و پیروی و عمل به رهنمودهای حكیمانه رهبر انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای عزیز (مد ظله العالی)، تلاش در صیانت از نظام مقدس اسلامی و تضمین پیش روندگی انقلاب و مهین اسلامی به شمار خواهد رفت.

بسیج اساتید دانشگاه های آزاد اسلامی استان قزوین ضمن برائت از شرارت شیطان بزرگ در زیر پا گذاشتن بی رحمانه ی حقوق بشر، از خداوند متعال، تعجیل در ظهور منجی بشریت و انسانیت را مسالت دارد و با قوت در جهت امتثال بخشی به حقوق بشر اسلامی با تاسی از آموزه های الهی گام برخواهد داشت. ان شاالله

                                                                                                  کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین

Footer آمار بازدیدها کاربران اينترنت Valid XHTML Valid CSS