صفحه اصلی |نقشه سایت |الف تا ی |پست الکترونیک |نظرسنجی |تابلوی اعلانات |موقعیت مکانی دانشگاه |En |Ar logo Left
 
Right Menu Skip Navigation Links Left Menu
تاریخ و زمان انتشار : 13:20  -   1400/10/21 ارسال به دوستان
تعداد بازدید : 473

نسخه چاپی نسخه چاپی      


تبریک دکتر اصغر کشت کار، سرپرست دانشگاه به مناسبت 21 دی، سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین

به مناسبت 21 دی، سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دکتر اصغر کشت کار، سرپرست دانشگاه، با صدور پیامی ضمن تبریک این روز فرخنده به استادان، کارکنان و دانشجویان گرامی، تدوام موفقیت های چشمگیر این دانشگاه در عرصه های داخلی و بین المللی را از مهم ترین اولویت ها دانست.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در 21 دی ماه 1371، این دانشگاه در مراسمی با حضور مسوولان کشوری و استانی تاسیس و با 250 دانشجو کار خود را آغاز کرد. به همین مناسبت دکتر اصغر کشت کار، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، با صدور پیامی این روز فرخنده را به استادان، کارکنان و دانشجویان گرامی تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

21 دی ماه یادآور تاسیس و شروع به کار دانشگاه آزاد اسلامی قزوین را به همه استادان، کارکنان و دانشجویان گرامی تبریک عرض می نمایم. جا دارد از همه روسای گذشته این دانشگاه که زحمات فراوانی را برای رشد و شکوفایی این دانشگاه متقبل شدند تقدیر و تشکر کنم. اکنون این دانشگاه پس از طی فراز و نشیب های بسیار به یکی از قطب های بسیار مهم تولید دانش در کشور و منطقه تبدیل شده و تربیت نیروهای متخصص در رشته های مختلف را بر عهده دارد. دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در طول حیات 29 ساله ی خود به مدد فراهم کردن فضای پویای علمی توانسته است به یکی از معتبرترین دانشگاه های کشور تبدیل شود و در صحنه های ملی و بین المللی به درخشش های بسیاری دست یابد. این دانشگاه از نخستین روزهای شکل گیری با همت و تلاش فراوان دکتر مرتضی موسی خانی به عنوان اولین رییس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و سپس با تداوم تلاش های ارزنده ی روسای بعدی آقایان دکتر محمدرضا خانمحمدی و دکتر ناصر حمیدی توانست در عرصه های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و عمرانی رشد و توسعه را تجربه کرده و به تبع، در رشد استان قزوین نیز، تاثیرات شگرفی به نام خود ثبت نماید. تربیت بیش از 70 هزار نیروی متخصص که از آغاز به کارِ دانشگاه تاکنون از این مرکز علمی دانش آموخته شدند و با طرح ریزی استراتژی گسترش تحصیلات تکمیلی، جذب دانشجویان خارجی و راه اندازی رشته های کاربردی و حمایت از طرح های خلاقانه گواه این مدعا می باشد. این دانشگاه کارنامه ی ارزنده ای از موفقیت های جهانی را کسب کرده که هرساله پر افتخار تر می شود. درخشش نخبگان جوان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در مسابقات هر ساله داخلی و جهانی ربوکاپ تاکنون، کسب متعدد مقام های داخلی و بین المللی در مسابقات بتن، ارائه صدها مقاله با درجه علمی- پژوهشی در مجلات معتبر جهانی و... تنها گوشه ای از این افتخار آفرینی هاست.

با مرور تحولات این دانشگاه، از آن چه که بود و به جایگاهی که امروز در آن قرار دارد، می توان روند پیشرفت فزآینده ای و آینده ای روشن تر را شاهد بود. این دانشگاه با ایجاد محیطی ممتاز، دارای امکانات پیشرفته و شرایط مناسب تحصیل و با بررسی مسایل، مشکلات و کاستی های استان و کشور و با تربیت نیروی انسانی متخصص و با رعایت استانداردهای آموزشی افتخار این را دارد که نقش اجتماعی خود را بیش از گذشته ارتقاء دهد. اهتمام مدیران قبلی و فعلی دانشگاه برای تربیت نیروهای متخصص و پویا و بهره گیری از استادان برجسته کشور منجر به نتایج درخشانی شده که نتیجه آن، جذب دانش آموخته گان این مرکز علمی در شرکت های بزرگ صنعتی کشور و دنیا و یا فعالیت به عنوان مدیران شاخص می باشد.
به همین منظور جا دارد این روز فرخنده را به همه استادان فرهیخته، کارکنان زحمتکش و دانشجویان گرامی تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با توکل به خداوند متعال، توسل به ائمه اطهار (ع) و با تبعیت از فرامین امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری به ویژه در چارچوب بیانیه گام دوم انقلاب و با ادامه راه شهدای گرانقدر، تدوام موفقیت های چشمگیر این دانشگاه را در عرصه های داخلی و بین المللی را از مهم ترین اولویت ها و دغدغه های خود دانسته و در این راه کوشا باشیم.ان شاءالله.

دکتر اصغر کشت کار

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قزوین

 

  کانال رسمی اینستاگرام دانشگاه سامانه کیوک

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی قزوین می باشد.

کاربران اینترنت آمار بازدیدها