صفحه اصلی |نقشه سایت |الف تا ی |پست الکترونیک |نظرسنجی |تابلوی اعلانات |موقعیت مکانی دانشگاه |En |Ar |RSS logo Left
کانال رسمی اینستاگرام دانشگاه چکیده اخبار دانشگاه سامانه کیوک       جستجو
Right Menu Skip Navigation Links Left Menu

به نام خالق یکتا

بي‌شک آغاز هر حرکتي از سوي صاحبان انديشه و انسان‌هايي که مي‌خواهند متمايز باشند در راستاي يک چشم‌انداز جذاب و منحصر به فرد تعريف مي‌شود؛ انسان‌هاي بزرگ، دانشمندان برجسته، مديران و رهبران نام‌آوري که منشاء تحول، نوآوري و خدمت به بشريت براي زندگي در دنيايي بهتر بوده‌اند، در سايه‌ي ديدگاه‌هاي بلند و ارزشمند خود، دنيايي زيبا براي استفاده ميلياردها انسان ايجاد کرده‌اند که هر روز شاهد نوآوري‌هاي علمي در زمينه‌هاي پزشکي، صنعتي و اقتصادي و... در جهان هستيم. پروردگار مهربان نعمت‌هاي فراواني براي بندگان مهيا نموده و انسان به واسطه‌ي خرد و تعقل مي‌تواند، از اين نعمت‌ها براي ساخت دنيايي بهتر و آينده‌اي جذاب و آخرتي سر بلند، بهره ببرد.

از این رو دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با هدف پرداختن به توسعه‌ی اقتصادی و تامین پیش نیازها و ضرورت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آن، که به طور مبرم در صنعتی شدن منطقه، ارتقا و تصحیح علمی چرخه‌ی تولید تعریف شده بود، پایه‌گذاری شد.

برنامه‌ی کلان و راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، از ابتدای تاسیس منطبق بر منطق بنیادی و اصولی دست‌یابی به اندازه‌های اساسی و قواره‌های ملی و بین‌المللی آموزش و پژوهش شکل بسته است و بر همین مبنا، مجموعه همکاران در دانشگاه کوشیده‌اند کلیه‌ی آموزه‌های دانش پژوهی و آموزشی را هم سو با شرایط به سمت نزدیکی به دانشگاه‌های معتبر پیش برند.

در فرایند رشد و بالندگی دانشگاه، آرمان ما بر این باور تمرکز یافته است که دانشجویان شایسته و هوشمند با بهره‌گیری از امکانات متناسب، پتانسیل‌های خود را به فعلیت نزدیک کنند.

جهان امروز شتابان به سمت و سوی صنعت دیجیتال حرکت می‌کند و دورنمای آینده کلیه فعالیت‌های علمی بشرپیمودن این مسیر را از هم اکنون می‌نمایاند.

به ياد داشته باشيد تحصيل امري پايدار است، بنابراين لحظه‌اي از آموختن درنگ نکنيد و همواره در پي کسب و ترويج دانش باشيد که اين نکته رمز سازمان‌هاي موفق امروز است؛ هم چنان که در دين مبين اسلام نيز به آموختن علم از تولد تا مرگ و زکات علم تاکيد شده است. عزم خود را براي تبديل شدن به يک انسان موثر و متمايز جزم و سعي نماييد که براي جامعه سودمند باشيد.

اینک که پای به این دانشگاه گذاشته و در مسیر توسعه‌ی علم و دانش قرار گرفته‌اید؛ ضمن خیرمقدم، حضور شما را غنیمت شمرده و به فال نیک می‌گیریم و تمام سعی و توان خود را در هموار ساختن این مسیر برای رسیدن به فرداهای روشن به کار خواهیم بست.


Footer آمار بازدیدها کاربران اينترنت Valid XHTML Valid CSS