صفحه اصلی |نقشه سایت |الف تا ی |پست الکترونیک |نظرسنجی |تابلوی اعلانات |موقعیت مکانی دانشگاه |En |Ar |RSS logo Left
 
Right Menu Skip Navigation Links Left Menu

 

جهت وارد شدن قسمت  پرداخت اینترنتی ازمنوی معاونت اداری و مالی / پرداخت اینترنتی مراجعه نماييد .

 

 

تذکر مهم: جهت استفاده از سیستم پرداخت اینترنتی داشتن یک حساب اینترنتی به همراه کارت اعتباری و شماره رمز اینترنتی آن لازم است.

پس از وارد شدن به صفحه پرداخت اینترنتی منویی مانند شکل زیر برای شما نمایان می گردد. در قسمت نمایش داده شده در شکل کلمه عبور خود را وارد نمایید. در قسمت پایین آن ایتم مربوط به شهریه یا خوابگاه خود را انتخاب و دکمه صفحه بعد را کلیک کنید.

در صفحه بعد اطلاعات دانشجو و مبالغ قابل پرداخت نمایش داده می شود و همچنین مقدار پرداخت هم در این فرم مشخص می شود. همانگونه که در شکل پیداست در قسمت 1 و 2 مشخصات شما نمایش داده شده است. ایتم 3 مبلغی است که شما در صورت بدهکاری به دانشگاه باید پرداخت نمایید. این مبلغ به طور اتوماتیک به مبلغ پرداختی شما اضافه می شود. در ایتم 4 مبلغی که اکنون می خواهید پرداخت نمایید را به ریال وارد کنید.

نکته: درصورتی که می خواهید مبلغی کمتر از مبلغ درج  شده پرداخت کنید،(به دلیل کمبود موجودی کارت) در آیتم 4 مبلغی به صورت منفی وارد نمایید تا در ایتم 6 به مبلغ مورد نظر برسید.

در صورت نیاز می توانید برای پرداخت خود توضیحاتی  در کادر مشخص شده درج نمایید. در آخر هم ایتم 6 کل پرداخت شماست که با کلیک کردن بر روی دکمه شروع پرداخت عملیات پرداخت شما آغاز می شود.

دراین مرحله شما وارد صفحه مربوط به پرداخت در سایت بانک می شوید. دراین صفحه اطلاعات خواسته شده را به دقت وارد کنید. 

پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده به طور دقیق، دکمه را بزنید. پس از آن پیغام "در صورت تایید مبلغ از حساب شما کسر خواهد شد، آیا هستید؟" نمایش داده می شود. با زدن دکمه بلی تراکنش ارسال می گردد. در صورتی که اطلاعات وارد شده صحیح باشد و موجودی شما کافی باشد، وارد صفحه تایید می شوید که در بالای این صفحه نوشته "تراکنش با موفقیت صورت گرفت" که نشان دهنده این است که مبلغ از حساب شما کسر شده است. برایاینکه پرداخت کامل شود لازم است دکمه تایید را بزنید. همانطور که از شکل پیداست در صورت عدم فشردن دکمه مبلغ خرید به حساب شما عودت داده می شود و عملیات پرداخت صورت نخواهد گرفت. پس از فشردن دکمه  پرداخت انجام و شما دوباره به سایت دانشگاه بازمی گردید.

نکته:با زدن دکمه در هر مرحله، پرداخت شما متوقف و تراکنش انجام نمی گیرد.

پس از بازگشت به سایت دانشگاه وارد منوی فهرست پرداختهای اینترنتی می شوید. در این صفحه در جدول مربوط به فهرست پرداختهای اینترنتی، مشاهده می کنید که در پرداختهای شما سطری مربوط به این پرداخت درج گردیده و در قسمت وضعیت، عبارت "تایید شده توسط واحد مالی" نوشته شده است. مشاهده این پیغام در جدول پرداختها نشان دهنده این است که پرداختتان انجام شده و مبلغ مورد نظر به حساب دانشگاه واریز شده است. در صورتی که مانند شکل زیر پیغام در "انتظار جواب بانک" نمایان شد با کلیک بر روی آیکن در ستون عملیات وضعیت آنرا مشخص کنید که یا تایید شده است مانند ردیف 1 در شکل و یا مانند ردیف سوم، "تراکنش برگشت داده شده" درج می شود که به معنی این است که پرداخت انجام نشده و مبلغ به حساب شما برگشته است.

 

به این طریق شما می توانید مبالغ خود به حسابهای دانشگاه واریز و از پرداخت خود به صورت آنلاین اطمینان داشته باشید.

 

 

کانال رسمی اینستاگرام دانشگاه چکیده اخبار دانشگاه سامانه کیوک

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی قزوین می باشد.

کاربران اینترنت آمار بازدیدها