صفحه اصلی |نقشه سایت |الف تا ی |پست الکترونیک |نظرسنجی |تابلوی اعلانات |موقعیت مکانی دانشگاه |En |Ar |RSS logo Left
 
Right Menu Skip Navigation Links Left Menu

مراحل درخواست اشتراک اینترنت

برای ثبت درخواست اشتراک اینترنت میتوانید از طریق وب سایت دانشگاه بخش اطلاع رسانی تحصیلی وارد سیستم اطلاع رسانی دانشکده خود شوید و از منوی سرویس ها گزینه درخواست اشتراک اینترنت را انتخاب نمایید

براي درخواست اشتراک اينترنت ، مي توانند به منوي سرويسها قسمت درخواست اشتراک اينترنت مراجعه نماييد.

 

پس از وارد کردن رمز عبور ، قوانين درخواست اشتراک اينترنت مطابق شکل زير نمايش داده مي شود .

چنانچه با اين قوانين موافقت نماييد و گزينه 1 شکل زير را انتخاب نماييد و دکمه ادامه ( گزينه 2- شکل زير) را کليک نماييد ، درخواست شما ثبت مي گردد .

در مرحله بعد وارد صفحه پيگيري درخواست اشتراک اينترنت مي شويد (مطابق شکل زير) . در اين صفحه قوانين مربوطه و اطلاعات درخواست شما نمايش داده مي شود که جهت پيگيري درخواست خود مي توانيد از طريق همين صفحه اقدام نماييد.

نکته 1 : صفحه درخواست اشتراک اينترنت براي دانشجوياني نمايش داده مي شود که اشتراک اينترنت ندارند ويا هنوز درخواست اشتراک نداده باشند.

نکته 2 : صفحه پيگيري درخواست اشتراک اينترنت براي دانشجوياني نمايش داده مي شود که از طريق همين صفحه درخواست اشتراک داده باشند.

 

مراحل شارژ حساب اشتراک اینترنتی :

 

جهت شارژ الکترونیکی حساب اینترنت خود به منوی سرویسها / شارژ حساب اینترنتی مراجعه نماييد.

 

 جهت رفاه حال دانشجویان عزیز برای شارژ حساب اینترنت خود (در صورت دارا بودن نام کاربری اینترنت) و صرفه جویی در وقت این روال به صورت الکترونیکی و آنلاین در سیستم اطلاع رسانی تحصیلی دانشگاه پياده سازي شده است.

تذکر: از آنجا که از تاریخ 17/11/88 حساب شهریه از حساب خدمات رفاهی جدا شده است، برای شارژ حساب اینترنتی باید در حساب خدمات رفاهی بستانکار باشید. جهت ایجاد بستانکاری در حساب خدمات رفاهی می توانید از برنامه انتقال وجه بین حساب ها در منوی معاونت اداری و مالی/ انتقال وجه بین حساب ها استفاده نمایید که در این صورت مبلغ مورد نظر از حساب شهریه کاسته و به حساب خدمات رفاهی افزوده می شود.(در صورت عدم موجودی کافی در حساب شهریه می توانید از سامانه پرداخت اینترنتی به آدرس http://internetpayment.qiau.ac.ir/iau استفاده نمایید.). در صورت عدم تمایل به استفاده از این سرویس می توانید مبلغ موردنظر خود را به صورت فیش نقدی به شماره حساب  1874784542 نزد بانک ملت واریز نمایید.

نکته: دانشجویانی که هنوز کارت عابر بانک خود را دریافت نکرده اند به بانک مربوطه مراجعه نمایند.

1.       این گزینه مقدار بستانکاری شما را از حساب خدمات رفاهی نمایش می دهد. این مبلغ باید از مبلغ مورد نظر جهت شارژ بیشتر باشد.

2.       این گزینه میزان بدهکاري شما به حساب خدمات رفاهی (در صورت وجود) را نمایش می دهد. لذا لازم است ابتدا مبلغی معادل بدهکاری + مبلغ شارژ را در ابتدا به حساب خدمات رفاهی واریز نمایید و سپس از این قابلیت استفاده نمایید.

3.       در این قسمت هم مقدار مورد نظر خود جهت شارژ را مشخص نمایید.   (نکته: حداقل مبلغ برای شارژ 000 20 ریال و حداکثر 000 100 ریال می باشد.)

پس از وارد کردن مبلغ مورد نظر دکمه شروع پرداخت را بزنید تا مبلغ وارد شده از حساب بستانکاری شما کسر و به حساب اینترنت شما افزوده شود و پیامی همانند شکل زیر نمایان می شود که آنرا ok می کنید.

 

پس از زدن ok در صورتی که مشکلی نباشد مبلغ مورد نظر به اعتبار شما افزوده شده و پیغام زیر در بالای صفحه نمایان می شود. مبلغ اعتبار شما نیز نشان داده میشود.

در صورتی که موجودی شما کافی نباشد پیغام زیر نمایان می شود.

در صورتی که پیغام زیر ظاهر شد به این معنی است که شما هنوز نام کاربری (Account) اینترنتی ندارید. برای ایجاد آن به منوی سرویسها/ درخواست اشتراک اینترنت مراجعه کنید.

 

کانال رسمی اینستاگرام دانشگاه چکیده اخبار دانشگاه سامانه کیوک

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی قزوین می باشد.

کاربران اینترنت آمار بازدیدها